Abonamentowa pomoc prawna w zakresie prawa oświatowego (do 12h)

Abonamentowa pomoc prawna w zakresie prawa oświatowego (do 12h)

Cena 4 200,00 

Abonamentowa całoroczna obsługa prawna, która obejmuje 1 godzinę usługi prawnej miesięcznie.

10 w magazynie

Cena wyjściowa

Opcje dodatkowe

Razem

Opis

Obsługa prawna obejmująca 1h do wykorzystania w danym miesiącu za cenę od 350 zł brutto. Jeśli prowadzisz stosunkowo niedużą placówkę lub masz mniejsze potrzeby w zakresie obsługi prawnej, ale doceniasz znaczenie posiadania takiej ochrony, mamy dla Ciebie ofertę MINIABONAMENTU PRAWA OŚWIATOWEGO. W każdym miesiącu możesz otrzymać poradę w formie e-notki prawnej albo wykorzystać cały pakiet roczny lub część pakietu w zależności od potrzeb (czyli do 12 h rocznie).

Co otrzymujesz?

Obsługa prawna obejmuje możliwość uzyskania porady lub opinii prawnej w zakresie prawnych aspektów prowadzenia działalności oświatowej. Usługa ukierunkowana jest na udzielanie porad prawnych odnośnie wchodzących w życie bieżących zmian w aktach prawnych dotyczących ściśle prowadzenia jednostki systemu oświaty. W szczególności dotyczy Ustawy o finansowaniu zadań oświatowych, ustawy – Prawo oświatowe oraz aktów wykonawczych wydanych na ich podstawie.

Masz również możliwość skorzystania z pomocy prawnej odnoszącej się do Twojej indywidualnej sytuacji – poprzez zredagowanie bądź zrecenzowanie pod kątem prawnym dokumentów wewnętrznych jednostki, pism czy opinii prawnych odpowiadających na szczegółowe kwestie dotyczące prowadzenia jednostki oświatowej.